Krásna aj po lete

Leto sa nám kráti a dovolenky sú preč. Máte pokožku, ktorá na sebe ešte drží letný bronz? Udržte si ju čo najdlhšie. Nie je tajomstvom, že dnes chodia ženy do solária. Ale pozor, milé dámy nie je to najlepšie riešenie. Je vedecky dokázané, že ich vplyv na našu pokožku je priam desivý. Už letné slniečko nám ju vysuší a pridá zopár maličkých vrások. Tak prečo si ju ničiť ešte aj takto?

Dostatočná hydratácia – tajomstvo krásnej pleti

Už naše staré mami vedeli, že je dôležitá. Pleť sa vysušuje a jej drobné čiastočky sa akoby odlupujú. Ak budete hydratovať, logicky vzaté vám toto nebezpečenstvo hrozí čo najmenej. Sprchujte sa vo vlažnej vode, ak chcete svoj bronz udržať čo najdlhšie, musíte to zvládnuť. Zaťať zuby a pracovať na svojej kráse. Budete prekvapené, ale oplatí sa to. Teplá voda vraj vysušuje viac a to mi predsa nechceme. Po sprche si naše telo doslova pýta ďalšiu hydratáciu. Ak starostlivo vyberiete telové mlieko, úspech je zaručený. Skúste tie, ktoré obsahujú aloe vera, vitamín E, či betakarotén. Vaša pleť bude ako znovuzrodená. Jemná na dotyk a neodolateľná na pohľad. Nie je pekné to, čo je suché ale pekné je to, čo je hebké ako pierko. A vaša pokožka taká naozaj bude.

Samoopaľovacie krémy – záchrana, ktorú si zamilujete

Pred ich použitím si urobte dostatočný peeling celého tela. Nezabudnite na zhrubnutú kožu na kolenách a lakťoch. Nechcete predsa fľaky, ktoré si všimne každý. Vy chcete opálenie, ktoré vám budú závidieť. Samoopaľovacie krémy na našom trhu sa tešia veľkej popularite. Najmä teraz v období jesene sa môže stať, že nenájdete ten správny druh, ktorý hľadáte. Ale nezúfajte, výber je naozaj veľký. Z ponuky si určite vyberiete a vrátite bronzový nádych svojmu telu. Rovnomerné nanášanie je samozrejmosťou. Pamätám si ešte na moje prvé skúsenosti. Moja pokožka vyzerala ako mapa posiata všetkými odtieňmi hnedej. Preto radšej postupujte pomaly a nenanášajte veľké množstvo samoopaľovacieho krému. Pravidlo, že niekedy je menej viac tu určite platí.

Trblietajte sa

A ešte jeden malý trik na záver. Jeho efektivitu oceníte najmä pri odraze slnečných lúčov, či svite mesiaca. Bronzujúci púder dokáže zázrak na počkanie. Vašej pokožke dodá jemný nádych zdravého letného opálenia hneď po nanesení. Ak obsahuje čiastočky, ktoré sa trblietajú, urobí z Vás hviezdu jesenných dní a večerov. Zažiarte v jesennom lístí pokožkou, ktorú Vám bude závidieť každý. Buďte tá, ktorá sa nestratí v dave.

Share →