Žena. Manželka. Matka. Copywriter/ka i to som ja. Som niekto, kto má (alebo si to o sebe aspoň myslí 🙂 ) talent napísať čokoľvek, kdekoľvek, komukoľvek o čomkoľvek. Píšem rada a baví ma to. Písanie mi vždy prinášalo radosť,  a práve preto som sa chopila šance zapojiť sa do projektu copywritingu. A čom to vlastne je? To som bola aj ja sama zvedavá. Nuž,  je to spojenie príjemného a užitočného 🙂 . Niekto – možno práve Vy, čo práve čítate tieto riadky, sa rozhodne, že práve JA som tá pravá osoba. Osoba, ktorá napíše článok, text, ktorý práve potrebujete. Tu začína moja práca. Copywriting = jednoducho kreatívne písanie pútavých textov.

Inak som úplne normálna, obyčajná baba… Myslím a dúfam v to. 🙂 Mám svoju rodinu, ktorá mi denne robí radosť a sem-tam i nejakú tú vrásku na čele, ale však to je znak toho, že žijem. A práve o živote píšem najradšej. O tom, čo prežívam tu a teraz. Čo som už zažila, o čom snívam. Ale viem “kecať” aj o inom, asi o všetkom… To mi nikdy nerobilo problém. Aj teraz som sadla ku počítaču a splietam si svoje, možno nezmyselné, ale hádam osožné vetičky… Však možno práve skladám článok, na základe ktorého sa stanem práve Vašou copywriterkou. Osobným písačom – alebo ako to po “domácky” nazvať 🙂 .

Okrem času, ktorý trávim s malou dcérkou na rodičovskej dovolenke, ktorá je teda pre mňa naozaj dovolenka, i keď na prvý pohľad to možno tak nevyzerá, venujem sa aj iným zmysluplným činnostiam. Nesedím predsa celé voľné chvíle (najmä tie, keď pokladík spinká) pri počítači, nebrázdim stále na nete a nenaháňam sa za upratovaním a iným zveľaďovaním nášho bytu. Najnovšie som sa rozhodla, že skúsim pletenie z papiera a práve som dokončila môj úplne prvý papierový košíček. Je fajn sa takto odreagovať. Píšem aj básne, kreslím, maľujem, servítkujem a tak. Som kreatívny človek a baví ma robiť veci, ktoré nesú niečo zo mňa a také, ktoré robia radosť iným.

Verím, že aj toto moje písmenkovanie môže urobiť radosť a budem sa tešiť z každej úlohy copywritingu. Však na to som tu. Lebo som chcela byť a aj som copywriter, ktorý práve čaká na svoju príležitosť aby prijal novú výzvu a ukázal vám, že na to mám. Lebo ja na to mám! Tak sem s tým 🙂

Share →