2014-10-21_141312

Prečo kupovať šperky so swarovski elements iba z certifikovaného obchodu ?

                V dnešnej dobe, kedy máme na trhu vysokú konkurenciu medzi rôznymi druhmi tovaru je veľmi ťažké kúpiť si naozaj pravý, značkový výrobok. Takéto problémy nastávajú aj pri kúpe šperkov. Mnoho z nás si už určite kúpilo šperky o ktorých si mysleli, že obsahujú swarowsky elements ale v skutočnosti to boli šperky, ktoré sa po určitom čase ukázali ako nekvalitná bižutéria.
S takýmito problémami sa v dnešnej dobe stretáva veľké množstvo ľudí. Mnohí z nás si objednávajú nádherné swarowski šperky z internetového obchodu, no príde im domov iba falošný fake z Číny. Ako takýmto problémom predísť?
Odpoveďou na túto otázku je návšteva nášho internetového eshopu www.Vanessa.sk. Práve náš eshop www.Vanessa.sk má na predaj šperkov licenciu priamo od Swarowsky International Distribution AG, dcérskej spoločnosti Swarovsky spravujúcej značku MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Táto licencia umožnila nášmu eshopu ako prvému na SR elektronicky predávať šperky so swarovsky elements.
Ochranná známka, ktorú táto licencia certifikovaným obchodom ponúka zabezpečuje legálne používanie produktov ako aj pravidelné kontroly zo strany Swarowsky AG, ktoré dohliadajú na dodržiavanie licenčných pravidiel ako aj na predaj originálnych výrobkov Swarovsky. Práve značka MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS, ponúka tie práve Swarovské šperky bez spojenia so striebornými, ródiovanými alebo koženými úchytkami.

            Nekupujte už nekvalitnú bižutériu, ktorá Vás chce oklamať falošnou Swarowski licenciou a nakúpte originálnu bižutériu práve u nás na www.Vanessa.sk. Práve naša licencia od Swarowsky International Distribution AG, dcérskej spoločnosti Swarovsky, Vám zaručí produkty s ochrannou známkou zaručujúce tu najvyššiu kvalitu a samozrejme pravosť šperkov so Swarovsky elements.

Share →