Starostlivosť o pleť by nemala byť pre nikoho z nás veľkou neznámou. Niektorí sú krásou posadnutí, iní starostlivosť o seba podceňujú. Ak máme zdravú pleť, cítime sa lepší a sme sebavedomejší. Deň má 24 hodín. Tak čo je to pár minút, ktoré venujeme iba sebe?

To, ako sa cítime vnútri sa odráža aj navonok a opačne. Ak sa cítime unavení a smutní, tak rovnako aj vyzeráme. Okolie si všimne, že niečo nie je v poriadku. Ak sa o seba budeme starať, doprajeme si odpočinok, ktorý nám pomôže. Budeme vyzerať krásne aj navonok.

Po ťažkých pracovných dňoch, každodennej rutine, určite padne z času na čas vhod dovolenka. Každý si ju predstavuje podľa iných predstáv, niekto na luxusnej dovolenke, niekto na horách, inému stačí to, že má pri sebe svojich blízkych. Oddych však každému zaručene pomôže. Ak nemáme čas, je veľa spôsobov ako sa potešíme.

Čo tak spríjemniť deň sebe alebo manželovi či manželke masážou? Chcete sa uvoľniť a zároveň potešiť svoje zmyslové bunky? Zaobstarajte si vhodný masážny olej s príjemnou vôňou, pri ktorej si oddýchne vaše telo aj vaša myseľ. Neviete, čo by ste si priali na narodeniny? Už áno! Ak chceme svojou dobrou náladou tešiť a napĺňať energiou ostatných, musíme začať pri sebe a nemôžeme na to zabúdať. Ste spokojní ak je spokojná vaša rodina a vaši blízki? Funguje to tak aj naopak.

Nemali by sme teda zabúdať ani na seba. Spánok tiež robí zázraky, zrelaxujeme sa od problémov,  naša hlava a aj telo od práce. Každý deň sa nám začína ránom, teda ak sa zobudíme ráno tou správnou nohou, tak je veľká šanca, že sa nám bude dariť celý deň. Po celom dni strávenom v práci je unavená naša myseľ, telo, ale aj pleť. Doprajte teda odpočinok svojej pleti tým, že ju vhodne ošetríte a sebe masážou, s ktorou vám pomôžu masážne oleje. Určite sa sami sebe za to raz poďakujete!

Share →