Víly, škriatkovia, čarodejnice – rozprávkové bytosti, ktoré narodenému dieťaťu prišli odovzdať dary. A možno stáli v to chladné septembrové ráno aj nado mnou a paličkou kúzelnou vyčarovali cit pre písanie.

Yes, I´ m a copywriter.Uf, aký skvelý pocit to vedieť – na čo mám talent a cez moje písmená vedieť osloviť všetky vekové kategórie.

Ľudia zvyknú naviazať kontakt s tými, ktorí majú iné nadanie ako oni sami, a tak obohacujú svojho ducha. Ja rastiem pri písaní – ako malá rastlinka. Korienky pevne v zemi. K oblohe sa dvíha silná stonka, ktorej koniec zdobí čarokrásny kvet. Sedmokráska.

Začala som písať už ako adolescent. Najskôr som iba ceruzkou čmárala jedno slovo vedľa druhého. Až postupne, časom začali slová dávať zmysel a ceruzku nahradilo atramentové pero, ktoré používam dodnes.

Píšem pre seba, budem pre Vás. Nikdy som nemala vyhradený štýl tvorby. Na margo veci podotknem, že mojou vášňou je krátka próza, ktorá má vysokú výpovednú hodnotu. V nej autor na pár stránkach dokáže opísať s úplnou presnosťou celý príbeh a jeho slová, v poradí v akom nasledujú, vo Vás vzbudia pocity. A či už sú to pocity krásna ale nie – každý si nájde, čo hľadá.

Pero, papier, pár neposedných myšlienok – to je základný predpoklad pre úspech. Chcieť niečo vyjadriť, niečo povedať a hlavne sa nenechať odradiť možným neúspechom a prvotným nepochopením.

Ľudia na celom svete túžia čítať niečo nové – inovatívne. Nesnažiť sa niekoho napodobniť. To tu už bolo. Byť sama sebou, mať vlastný názor – a aj keby bol jediný odlišný od všetkých ostatných – stáť si za ním. Zaručuje mi totiž jedinečnosť a perspektívu, že prinesiem na veci nový pohľad, ktorý nikto iný nedokázal objaviť, a to ma robí výnimočnou.

Takže ceruzky zastrúhať, atramentové perá pripraviť a tie machuľky kreativity nech sú spoločníkom nás copywriters – tých, ktorí pre Vás vyčarujú slovami aj modré z neba.

Share →