Len tak si sadám k počítaču a píšem o niečom, čo by Vás mohlo zaujať. Vás.

Niekoho, o kom neviem nič, len to, že ste si otvorili túto stránku, čítate môj textík a pravdepodobne hľadáte niekoho, kto by pre Vás niečo napísal.

Neviem kto ste, čo potrebujete a či Vám ja môžem pomôcť.

Ak myslíte, že môžem, budem rada!

Rada sa zamyslím nad zadanou témou a požadovanými kritériami.

Rada posuniem svoje myšlienky určeným, aj keď možno len naznačeným smerom a prúd týchto myšlienok zachytím, uhladím a zhmotním do celku, ktorý Vám budem môcť ponúknuť.

Mám rada slová, vety a písanie. Fascinuje ma ich nesmierna sila. Sila pár klikov-hákov vysvetliť, zaujať, potešiť i rozcítiť, odpútať od reality, či naopak vyjasniť nejasné.

Obdivujem to zvláštne fluidum, ktoré v nás zostane, keď sa stotožníme s prečítaným, tú energiu krásneho šteklivého pocitu objavenia niečoho nového, pocitu provokácie či úniku – čohokoľvek, čo v nás prečítané vyvolá.

Výstižnosť, trefnosť, priamosť, alebo naopak rozjímanie nad vecami, hľadanie nečakaných súvislostí a rozvíjanie asosiácií – to všetko je pre mňa lákavou výzvou pre hru so slovami.

A tak, či bude už treba lietať v predstavách, alebo presne a racionálne zhrnúť fakty, či vybrať podstatu veci… rada sa na túto vzrušujúcu cestu vydám.

Share →